free css templatesHAKKIMIZDA

1998 yılında zemin kaplama uygulaması hizmetleri veren firmamız 2009 yılından itibaren kendi bünyesi altında hizmet vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Royal zemin kaplamaları konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden, en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Yılların tecrübesi ile teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip etmemiz, işimize verdiğimiz önemin başlıca göstergesi olmuştur. Eğitimli personelimiz gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerimize en ekonomik fiyat sunmamızı sağlamıştır.

PVC Zemin kaplama uygulamalarımız başta olmak üzere;
Yükseltilmiş Zemin Uygulamaları
Kauçuk Zemin;
Kauçuk Zemin Uygulamaları
Yapıştırıcılar
Kauçuk Dış Mekan Uygulamaları
Kauçuk İç Mekan Uygulamaları
Epoksi Uygulamaları
PVC Esnek / PVC Sert Süpürgelik Uygulamaları
Spor Alanları için
Basket Potaları
Futbol Kaleleri
Hentbol Kale ve Sahaları
Karo Halılar
Dekorasyon
Merdiven Kaplama Uygulamaları
Asma Tavan Sistemleri
Duvar Koruma Sistemleri
Tüm İnşaat Uygulamaları...
Hastaneler, Bankalar, AVM ler, Villalar, İş yerleri (en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara) uyguladığımız garantili ve en uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi gururla sürdürmeye devam edeceğiz.

Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.